ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
PRACE DYPLOMOWE

Powiązania handlowe z rosyjskim sektorem paliw płynnych i gazu ziemnego w świetle bezpieczeństwa energetycznego Polski
29.09.2006r. 11:58

Praca magisterska napisana pod kierunkiem naukowym dr Józefa Biskupa w Instytucie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Szkole Głównej Handlowej.
Celem pracy jest analiza powiązań polskiego i rosyjskiego sektora paliw płynnych i gazu ziemnego oraz określenie znaczenia tych związków dla bezpieczeństwa energetycznego Polski. W kolejnych rozdziałach pracy przedstawiono: obecną sytuację w rosyjskim sektorze paliwowym, charakterystykę polskiego rynku ropy naftowej i gazu ziemnego, zagadnienie bezpieczeństwa energetycznego, problem zróżnicowania źródeł zaopatrzenia Polski w ropę i gaz oraz projekty dywersyfikacji dostaw tych surowców.

Anna Płecha
e-mail: anna.plecha@gmail.com
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE