ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
19.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
11 kandydatów ubiega się o trzy wakujące stanowiska wiceprezesów Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW): ds. ekonomicznych, ds. handlu oraz ds. technicznych i operacyjnych. Rozmowy z kandydatami zaplanowano na 26 kwietnia w siedzibie firmy w Jastrzębiu-Zdroju.
17.04.2021r. 07:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało 19. Raport "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki". Aktywność Energi z Grupy ORLEN w tym obszarze również została doceniona. W raporcie znalazło się 21 projektów realizowanych przez spółkę.
15.04.2021r. 11:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
82 proc. przedsiębiorstw okołogórniczych odnotowało spadki obrotów z branżą górniczą, w przypadku 26 proc. z nich zagraża to kontynuacji działalności - podała Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa (GIPH), apelując o wsparcie możliwości rozwoju tych firm w innych obszarach gospodarki.
13.04.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Akcelerator KPT ScaleUP pomoże w poszukiwaniach i selekcji startupów, których innowacyjne projekty można zastosować w PGNiG. Najlepsze dostaną wsparcie finansowe i eksperckie oraz szansę na przeprowadzenie pilotażowych wdrożeń.
06.04.2021r. 18:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Tauron Polska Energia poinformował, że Minister Aktywów Państwowych, na podstawie przysługujących mu uprawnień, powołał z dniem 6 kwietnia 2021 r. Marcina Henryka Wawrzyniaka do składu rady nadzorczej spółki.
28.03.2021r. 19:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Politechnika Gdańska jest pierwszą uczelnią w Polsce, która realizuje kształcenie kadr dla sektora morskiej energetyki wiatrowej. Przyszłościowe i wpisujące się w rynkowe trendy studia podyplomowe cieszą się wysokim zainteresowaniem, a obecnie rozpoczyna się ich III edycja. Nowym partnerem strategicznym kierunku na gdańskiej uczelni został koncern PKN Orlen.
28.03.2021r. 13:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Akademią Morską w Szczecinie, Uniwersytetem Morskim w Gdyni i Politechniką Gdańską, obejmującą edukację i badania na rzecz morskiej energetyki wiatrowej, podała spółka. Współpraca jest kluczowym elementem szkolenia wyspecjalizowanej kadry do budowy i obsługi nowego sektora polskiej energetyki.
26.03.2021r. 05:35

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Roberto Matteucci obejmuje stanowisko dyrektora generalnego koncernu motoryzacyjnego Stellantis w Polsce. Będzie odpowiadał za działalność handlową firmy oraz wszystkie marki należące do grupy - informuje serwis "pb.pl".
19.03.2021r. 16:12

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Sto szkół z całej Polski wzięło udział w projekcie POWER zrealizowanym przez Tauron we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Dzięki niemu Tauron może niebawem pozyskać fachowców, których już teraz zaczyna brakować na rynku.
18.03.2021r. 08:53

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W tegorocznej edycji rankingu QS World University Rankings by Subject 2021 Politechnika Gdańska została sklasyfikowana w dwóch dyscyplinach spośród pięciu szerokich obszarów naukowych, tj. Chemistry oraz Engineering - Electrical & Electronic.cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE