ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE GiEK ma nowego wiceprezesa
22.06.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Krzysztof Kuśmierowski został powołany z dniem 22 czerwca 2021 r. na stanowisko wiceprezesa zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ds. operacyjnych.
Rada nadzorcza podjęła decyzję jednogłośne i przy wsparciu Strony Społecznej.

Krzysztof Kuśmierowski od lutego 2020 r. zajmował stanowisko dyrektora Pionu Operacyjnego w PGE Polskiej Grupie Energetycznej. W jego kompetencjach znajdowały się obszary związane z zarządzaniem procesami inwestycyjnymi i dostawami surowców produkcyjnych, a także handlem, relacjami społecznymi i strategią IT. Od 20 marca 2020 r. pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej PGE GiEK.

Wcześniej pracował w PGE Energia Ciepła i PGNiG Termika, gdzie zarządzał aktywami wytwórczymi i projektami związanymi z rozwojem ciepłownictwa i kogeneracji, przekształceniami i zmianami procesów biznesowych oraz nadzorował obszar inwestycji i remontów, handlu, optymalizacji produkcji i zakupów.
Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządem terytorialnym. W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi zajmował się nadzorem menedżerskim, zarządzaniem projektami inwestycyjnymi, restrukturyzacją i przekształceniami.

Krzysztof Kuśmierowski jest absolwentem Inżynierii i Kształtowania Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Wyższą Szkołę Menedżerską - Apsley Business School of London na kierunku Executive Master of Business.
Obecny skład zarządu PGE GiEK jest następujący:

• Wioletta Czemiel-Grzybowska - prezes zarządu,
• Zbigniew Fałek - wiceprezes zarządu ds. inwestycji i ICT,
• Norbert Grudzień - wiceprezes zarządu ds. wytwarzania i zarządzania majątkiem,
• Zbigniew Kasztelewicz - wiceprezes zarządu ds. wydobycia,
• Andrzej Kopertowski - wiceprezes zarządu,
• Krzysztof Kuśmierowski - wiceprezes zarządu ds. operacyjnych.CIRE TV - komentarze po Ogólnopolskim Szczycie Energetyki Gdańsk 2021
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE