ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Barometr rynku pracy - kto teraz zatrudnia w energetyce
11.06.2021r. 12:00

Redakcja CIRE
Energetyka to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów na rynku pracy. Perspektywy płacowe są w nim bardzo kuszące. W zależności od stanowiska i doświadczenia wynagrodzenie wynosi od 6 do 25 tys. zł. Zapraszamy na kolejny "Barometr rynku pracy"
Aż 57% pracowników, uczestniczących w badaniu sondażowym Dailyfruits "Pracodawca wsparciem na home office" odczuwa potrzebę udziału w najbliższym czasie w firmowych działaniach integracyjnych. Prawie co drugi ankietowany przyznaje, że takich działań zabrakło podczas pracy zdalnej.

Kilkanaście miesięcy pracy zdalnej sprawiło, że integracja między pracownikami zaczęła się zacierać. Realizacja obowiązków zawodowych na home office spowodowała ograniczenie w komunikacji do wymiany informacji. Wraz z przedłużającą się pandemią coraz większego znaczenia zaczęła nabierać nie tylko organizacja pracy rozproszonych zespołów, ale także motywowanie ich członków do działania. Funkcjonowanie zawodowe z rosnącym poczuciem izolacji i osamotnienia nie sprzyja atmosferze pracy. Pokazuje także, że brak bezpośredniego kontaktu między pracownikami utrudnia efektywną współpracę. Rosnąca świadomość pracodawców w obszarze zadbania o dobrostan pracowników i chęć utrzymania efektywności pracy w rozproszonych zespołach tworzy potrzebę wdrażania działań integracyjnych w organizacjach.

Integracja w stacjonarnym wydaniu stanęła w miejscu pod wpływem przedłużającej się pandemii. Pracodawcy zrezygnowali z firmowych wyjazdów i wyjść. Pracownicy przez kilka miesięcy nie mieli szans uczestniczyć zespołowo w zawodach sportowych w plenerze. Pandemia wymusiła na pracodawcach poszukiwanie alternatyw na integrację, co zaowocowało nowymi pomysłami na zdalny team building, jak na przykład firmowy live cooking online czy firmowe śniadania na home office. - komentuje Jacek Kwiecień CEO z firmy Dailyfruits.

Przed pandemią formy integracji online praktycznie nie istniały. Obecnie od ponad roku stanowią główną formę działań motywacyjnych, które mają zbliżać mocno odizolowanych od siebie pracowników, pomóc im znowu się zintegrować i popracować nad komunikacją oraz relacjami w zespole.

Spójrzmy na najciekawsze oferty pracy w polskiej energetyce

Managera zespołu innowacji w branży energetycznej poszukuje Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz rozwiązaniami energetycznymi dla Klientów na terenie kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON.

Kierownika Projektu/ Project Managera Realizacji Inwestycji chce zatrudnić PHOTON ENERGY POLSKA sp. z o.o. . Praca w dwóch lokalizacjach - Łódź i Warszawa.

PKP Energetyka chce w Warszawie obsadzić stanowisko Koordynator/Kierownik Zespołu. W zakresie obowiązków m.in.Organizacja i przygotowanie postępowań o udzielenie zamówienia dotyczących inwestycji, napraw, dostaw materiałów, usług niezbędnych dla realizacji zadań powierzonych Oddziałowi z wyłączeniem zakupu paliw
ENEA Operator zatrudnia w Poznaniu. Poszukiwany jest Młodszy Specjalista ds. Rozwoju

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA publikują ogłoszenie rekrutacyjne zbierając CV od osób zainteresowanych stanowiskiem Główny Specjalista w Biurze Monitorowania Rynku Bilansującego. W opisie czytamy "Wykrywanie podejrzeń (prób) manipulacji lub wykorzystania informacji wewnętrznej na Rynku Bilansującym (RB) zgodnie z wymaganiami stawianymi PSE S.A. jako osobie zawodowo pośredniczącej w zawieraniu transakcji (tzw. PPAT) na tym rynku zgodnie z wymaganiami REMIT"

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. również zatrudnia. Do 10 lipca zbierane są oferty osób zainteresowanych stanowiskiem Specjalista ds. Rozliczeń Funduszy do Projektów Unijnych

W kilku województwach zatrudnia teraz RESPECT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA Poszukiwany jest np.: Administrator Projektów Inwestycyjnych oraz Kierownicy Projektów Budowy - specjalizacja Farmy Wiatrowe

Inspektor nadzoru w Biurze Realizacji Remontów - to stanowisko oferuje w tej chwili TAURON Ciepło sp. z o.o. Praca w Katowicach

W Gdańsku jest etat dla Specjalisty ds. koordynacji działań awaryjnych. Pracę oferuje Grupa LOTOS S.A.


Kto jeszcze teraz zatrudnia?

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE