ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie PTPiREE
01.06.2021r. 15:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
1 czerwca w skład zarządu Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej wszedł dr hab. inż. Waldemar Skomudek, powołany do pełnienia tej funkcji przez XXXIV Zgromadzenie Krajowe PTPiREE.
Od września 2020 r. Waldemar Skomudek pełni funkcję wiceprezesa zarządu Tauron Dystrybucja.

Zajmuje się funkcjonowaniem rynku energii elektrycznej, problematyką stabilności pracy krajowego systemu elektroenergetycznego, problematyką inwestycyjną i eksploatacyjną sieci elektroenergetycznych, wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w krajowym sektorze energetycznym oraz zarządzaniem w warunkach konkurencji i regulacji. Jest także członkiem wielu krajowych i międzynarodowych organizacji.
PTPiREE

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE