ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Barometr rynku pracy - kto teraz zatrudnia w energetyce
30.05.2021r. 12:00

Redakcja CIRE
Energetyka to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów na rynku pracy. Perspektywy płacowe są w nim bardzo kuszące. W zależności od stanowiska i doświadczenia wynagrodzenie wynosi od 6 do 25 tys. zł. Zapraszamy na majowy "Barometr rynku pracy"
Według danych GUS stopa bezrobocia w kwietniu 2021 r. wyniosła 6,3 proc. i była o 0,1 punkt proc. niższa niż przed miesiącem oraz o 0,5 punktu proc. wyższa niż rok wcześniej W porównaniu z marcem 2021 bezrobocie obniżyło się we wszystkich województwach. Jak podaje GUS, stopa bezrobocia w województwach kształtowała się od 3,8 proc. w wielkopolskim do 10,1 proc.w warmińsko-mazurskim. W porównaniu z poprzednim miesiącem stopa bezrobocia obniżyła się we wszystkich województwach, w tym najbardziej w warmińsko-mazurskim (o 0,4 punktu proc.) oraz kujawsko-pomorskim (o 0,3 punktu proc.). W skali roku wskaźnik bezrobocia wzrósł w czternastu województwach, w tym w największym stopniu w pomorskim (o 1 punkt proc.) oraz śląskim (o 0,8 punktu proc.). W dwóch województwach - świętokrzyskim oraz warmińsko-mazurskim - stopa bezrobocia nie uległa zmianie.

Spójrzmy na najciekawsze oferty pracy w polskiej energetyce

Pracowników poszukują Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Aktualne wakaty to m.in. Specjalista w Wydziale Analiz Popytu i Podaży (Warszawa), Starszy Specjalista w Wydziale Nadzoru Standaryzacji (Bydgoszcz), Główny Specjalista w Biurze Monitorowania Rynku Bilansującego (Warszawa) i Specjalista Koordynator w Wydziale Roszczeń (Warszawa).

Zatrudnia Veolia Energia Polska S.A. Trwają rekrutacje na stanowiska: Operator Systemu Energetycznego (Poznań), Kierownik Działu Nadzoru Inwestycji (Warszawa) i Specjalista ds. Efektywności Energetycznej (Warszawa)

Jest praca ww Gdańsku Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. poszukuje Analityka systemowego

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. zbiera CV od kandydatów na stanowisko Inspektor ds. Techniczych - Inżynier Budowy
Ekspertkę/eksperta w Departamencie Energii i Zmian Klimatu to stanowisko chce obsadzić Konfederacja Lewiatan. Praca w Warszawie.

Kilkanaście rekrutacji prowadzi teraz PKP Energetyka S.A.Wolne stanowiska to m.in.: Zastępca Kierownika Rejonu Serwisowego (Częstochowa), Inżynier Elektromonter Sieci Przesyłowej (Tarnów), Młodszy Specjalista w Sekcji Zasilania Elektroenergetycznego (Białogard) oraz Młodszy specjalista ds. rozliczeń klienta nietrakcyjnego (Gdańsk).

SBB ENERGY S.A. umieszcza ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Inżynier Procesu - obszar generacji wodorowej - wspierający/realizujący projekty rozwojowe związane z szeroko rozumianą definicją generacji wodorowej. Praca w Warszawie.

Tradycyjnie zatrudnia także branża OZE Wind Prospect sp. z o.o. czeka na osoby zainteresowane stanowiskiem Wind Energy Analyst. Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. w Poznaniu i Krakowie szuka Regionalnego Dyrektora Biura Handlowego.


Kto jeszcze teraz zatrudnia?

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE