ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Powołanie wiceprezes zarządu ZE PAK
02.03.2021r. 19:50

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin poinformował, że na posiedzeniu rady nadzorczej spółki, które odbyło się 2 marca 2021 r., rada nadzorcza powołała Katarzynę Sobierajską w skład zarządu powierzając jej funkcję wiceprezesa zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.
Katarzyna Sobierajska zasiadała wcześniej w zarządzie ZE PAK od października 2016 r. do marca 2017 r. Pełniła również funkcję prezesa zarządu Elektrowni Pątnów II (spółka zależna od ZE PAK) do 30 grudnia 2020 r., tj. do momentu połączenia się Elektrowni Pątnów II z ZE PAK.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE