ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie rady nadzorczej Polenergii
25.02.2021r. 16:23

Emmanuelle Rouchel weszła do rady nadzorczej Polenergii po odwołaniu Grzegorza Stanisławskiego - poinformował w komunikacie zarząd spółki.

Zarząd Polenergii poinformował, że 25 lutego br., zostały rozliczone transakcje nabycia akcji spółki, na które złożono zapisy w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż 100 proc. akcji Polenergii, ogłoszonym 6 listopada 2020 r. oraz zmienionym komunikatami ogłoszonymi przez BIF IV Europe Holdings Limited z siedzibą w Londynie (Inwestor) oraz Mansa Investments z siedzibą w Warszawie, działających w porozumieniu.
Tym samym, akcje Polenergii objęte zapisami na ich sprzedaż zostały przeniesione na Inwestora i zapisane na jego rachunku papierów wartościowych.

W związku z powyższym, zgodnie z postanowieniami statutu Polenergii, zadecydowano o odwołaniu ze składu rady nadzorczej Grzegorza Stanisławskiego i powołaniu Emmanuelle Rouchel na stanowisko członka rady nadzorczej ze skutkiem na dzień 25 lutego 2021 r.

Emmanuelle Rouchel jest absolwentką Ecole Supérieure de Commerce de Paris (ESCP) w Paryżu, gdzie ukończyła studia biznesowe, oraz stypendystką programu Harlan Fiske Stone na uniwersytecie Université Paris II Panthéon-Assas w Paryżu, jak i programu Fullbright na uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla międzynarodowych instytucji.
Karierę zawodową zaczynała w Nowym Jorku jako adwokat w kancelarii Sullivan & Cromwell, gdzie koncentrowała się na transgranicznych transakcjach fuzji i przejęć oraz transakcjach na rynku kapitałowym. Następnie zajmowała się doradztwem prawnym dla międzynarodowych podmiotów sektora surowcowego i paliwowego (oil&gas). Od 2015 r. związana jest z grupą Brookfield Renewable Power, gdzie pełni funkcję starszego wice-prezydenta i dyrektora ds. prawnych.

Obecnie rada nadzorcza Polenergii pracuje w następującym składzie: Dominika Kulczyk - przewodnicząca, Hans E. Schweickardt - wiceprzewodniczący oraz członkowie: Brian Bode, Adrian Dworzyński, Marjolein Helder, Sebastian Kulczyk, Orest Nazaruk, Emmanuelle Rouchel.

Czytaj również:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE