ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w radzie nadzorczej Enei
07.01.2021r. 21:15

Zarząd Enei poinformował, że 7 stycznia br. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki podjęło uchwały w sprawie powołania nowego członka rady nadzorczej spółki i oraz powołania przewodniczącego RN.


,

Na mocy uchwały NWZ z dniem 7. 01.2021 w skład rady nadzorczej Enei X kadencji powołana została Dorota Szymanek.

Dorota Szymanek jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Wydziału Prawa Kanonicznego i Świeckiego. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. W 2009 r. została wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W latach 1998-2006 pracowała w Ministerstwie Finansów w Departamencie Podatków Pośrednich. W latach 2006-2009 zajmowała stanowisko radcy w Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa.
W Narodowym Banku Polskim od 2009 r. była zatrudniona na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Prawnego, a od 2016 r. pełni funkcję dyrektora Departamentu Prawnego. Od 2010 r. jest członkiem Komitetu Prawnego działającego w ramach Europejskiego Banku Centralnego, a od 2016 r. - wiceprzewodnicząca rady nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

Prowadziła liczne szkolenia dla biegłych rewidentów i księgowych z zakresu prawa podatkowego i finansowego. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji w kraju i zagranicą (Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku, FED, Bank Światowy, ISDA) z zakresu prawa finansowego, obrotu instrumentami finansowymi, papierów wartościowych.
Jednocześnie NWZ Enei Nadzwyczajne dokonało wyboru przewodniczącego rady nadzorczej, został nim Rafał Włodarski. Zastąpił on na tym stanowisku Izabelę Felczak-Poturnicką, która 5 stycznia zrezygnowała z pełnienia funkcji przewodniczącej oraz członkostwa w radzie nadzorczej Enei.

Rada nadzorcza Enei pracuje obecnie w następującym składzie: Rafał Włodarski - przewodniczący, Roman Stryjski - wiceprzewodniczący, Michał Dominik Jaciubek - sekretarz, Dorota Szymanek, Mariusz Fistek, Paweł Andrzej Koroblowski, Ireneusz Kulka, Maciej Mazur, Piotr Mirkowski, Mariusz Pliszka.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE