ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Powołanie nowego członka rady nadzorczej Polenergii
17.11.2020r. 19:25

Zarząd Polenergii poinformował, że 17 listopada br. otrzymał od akcjonariusza Mansa Investments (Mansa) oświadczenie, w którym Mansa korzystając z uprawnienia wynikającego ze statutu Polenergii, powołała Grzegorza Stanisławskiego do składu rady nadzorczej spółki.

Grzegorz Piotr Stanisławski

Polski ekonomista, menedżer, w latach 2004-2006 podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
Ukończył studia ekonomiczne, przebywał także na stypendiach w Wielkiej Brytanii i USA.
Od 1993 do 1998 pracował w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową prowadząc projekty w dziedzinie polityki innowacyjnej, makroekonomii, koniunktury gospodarczej, wykładowca na uczelniach wyższych. Od 1998 do 2004 zatrudniony w Telekomunikacji Polskiej jako dyrektor
Departamentu Strategii, Rozwoju Biznesowego.
W 2004 r. powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, odpowiedzialnego za informatyzację resortu, politykę makroekonomiczną i finansową oraz środki unijne.
Członek rady fundacji Kulczyk Foundation.
Członek zarządu Polenergii International S.àr.l.
Przewodniczący rady nadzorczej Experior Venture Fund.
Obecnie rada nadzorcza Polenergii pracuje w następującym składzie: Dominika Kulczyk - przewodnicząca, Hans E. Schweickardt - wiceprzewodniczący, Brian Bode - wiceprzewodniczący, Adrian Dworzyński - członek, Marjolein Helder - członek, Sebastian Kulczyk - członek, Orest Nazaruk - członek, Grzegorz Stanisławski - członek.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE