ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W PKN Orlen dwóch pracowników administracji zakażonych koronawirusem
02.10.2020r. 11:49

U dwóch pracowników administracyjnych PKN Orlen w siedzibie spółki w Płocku (Mazowieckie) potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym zlecono tam testy dla grupy personelu biurowego, który obecnie pracuje zdalnie. Sytuacja nie ma wpływu na ciągłość produkcji - podał koncern.
"Informujemy, że zgodnie z wdrożonymi procedurami bezpieczeństwa, PKN Orlen zlecił testy na obecność COVID-19 wśród grupy pracowników administracyjnych koncernu. Wykonanie testów ma związek z pozytywnym wynikiem badania u dwóch pracowników administracyjnych spółki w Płocku" - przekazało w piątek PAP biuro prasowe PKN Orlen.

Jak podkreślono w informacji, "zgodnie z procedurami stosowanymi w PKN Orlen, wszyscy badani pracownicy pracują zdalnie - home office do czasu otrzymania wyników swoich testów". "Pragniemy podkreślić, że ponieważ badania dotyczą pracowników administracyjnych koncernu, obecna sytuacja nie ma wpływu na bezpieczeństwo pracowników zakładu produkcyjnego i ciągłość produkcji" - oznajmiło biuro prasowe spółki.
W Płocku znajduje się główna siedziba PKN Orlen, w tym biura działów administracji, oraz główny zakład produkcyjny spółki, który jest największym kompleksem rafineryjno-petrochemicznym w Polsce.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE