ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy skład rady nadzorczej Bogdanki
29.07.2020r. 14:41

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka w dniu 29 lipca 2020 r. podjęło uchwały w sprawie powołania rady nadzorczej spółki na okres nowej trzyletniej wspólnej kadencji.
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka powołało na okres nowej trzyletniej wspólnej kadencji radę nadzorczą w składzie: Izabela Antczak-Bogajczyk, Dariusz Batyra, Anna Chudek, Szymon Jankowski, Bartosz Rożnawski, Michał Stopyra. Rada nadzorcza w nowym składzie zacznie działać od dnia 30 lipca 2020 roku.

Izabela Antczak-Bogajczyk jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawo i Administracja, ukończonego z wyróżnieniem. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z dziedziny prawa, finansów i ekonomii.Wieloletni praktyk życia gospodarczego, obsługiwała podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne, współpracowała z publicznymi placówkami służby zdrowia, a także wspierała organizacje konsumenckie.

Od 2009 r. związana z Grupą Kapitałową Enea, najpierw jako radca prawny spółki Enea Operator. Kolejno jako radca prawny pracowała w spółkach Enea Centrum oraz Enea. Od 2017 r. jest kierownikiem Biura Obsługi Prawnej Enei. Od styczna 2018 r. do lipca 2019 r. była członkiem rady nadzorczej Enei Serwis. W lipcu 2019 r. została powołana do rady nadzorczej Lubelski Węgiel "Bogdanka", w której pełniła funkcję wiceprzewodniczącej oraz członka komitetu audytu.

Szymon Jankowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończył studia na Wydziale Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył również Studium Podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w zakresie prawa gospodarczego oraz Studium Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu w zakresie odnawialnych źródeł energii. Posiadane kompetencje rozwijał poprzez szkolenia z zakresu nadzoru właścicielskiego oraz analizy finansowej przedsiębiorstw. Odbył kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa zakończony egzaminem i uzyskaniem dyplomu.

Z energetyką zawodową związany od ponad 25 lat. Od roku 1999 do chwili obecnej, na różnych stanowiskach sprawuje nadzór właścicielski nad spółkami Grupy Kapitałowej Enea, ostatnio na stanowisku kierownika referatu nadzoru korporacyjnego w Enei. Posiada doświadczenie w nadzorowaniu spółek kapitałowych w sektorze energetycznym, usługowym i IT - pełnił funkcje członka rady nadzorczej m.in. w Enea Operator, Enea Centrum, BHU, Energetyka Poznańska Zakład Transportu, ITSerwis. Od lutego 2016 roku jest członkiem rady nadzorczej LW "Bogdanka" gdzie pełni funkcję sekretarza.

Dariusz Batyra jest absolwentem ZSG i TG w Ostrowie Lubelskim oraz AGH Kraków, kierunek Górnictwo i Geologia, specjalność; Podziemna Eksploatacja Złóż. W LW Bogdanka od lipca 2001 r., obecnie na stanowisku nadsztygar górniczy pod ziemią, z-ca kierownika Działu Górniczego pole Nadrybie.
Anna Chudek jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Lublinie.Ukończyła następujące studia podyplomowe: "Zarządzanie Projektami Europejskimi i Prawo Unii Europejskiej" na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, "Zamówienia Publiczne" na Uniwersytecie Warszawskim oraz "Prawo Spółek" na Uniwersytecie Warszawskim.

Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego i jest wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Od 1993 r. jest zatrudniona w Urzędzie Miasta Świdnik na stanowisku radcy prawnego i kieruje Biurem Prawnym w tym urzędzie. Pracuje także w Starostwie Powiatowym w Świdniku na stanowisku radcy prawnego - koordynatora obsługi prawnej. Od 01.03.2007 r. prowadzi indywidualną kancelarię radcy prawnego. W latach 2006-2009 była członkiem rady nadzorczej Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni "Radio Lublin", a w okresie od 03.06.2011 r. do 25.06.2020r. przewodniczącą rady nadzorczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej "PEC" w Świdniku.

Bartosz Rożnawski jest absolwentem Akademii Górniczo -Hutniczej w Krakowie na kierunkach Inżynieria Środowiska oraz Górnictwo i Geologia. Od 14 lat zawodowo związany z LW Bogdanka, obecnie zatrudniony na stanowisku Kierownika Działu Technologii Górniczych pod ziemią.

Michał Stopyra jest absolwentem Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, gdzie ukończył studia o specjalności podziemna eksploatacja złóż na Wydziale Górniczym oraz uzyskał stopnień doktora nauk technicznych. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy w kopalniach w Polsce i w Norwegii, by następnie długotrwale związać się z pracą naukową na wydziale Górniczym AGH. Michał Stopyra od 1993 r. prowadził również działalność doradczą nakierowaną na współpracę z przemysłem. W swojej karierze pracował m.in. jako rzeczoznawca WUG, konsultant firm produkujących urządzenia górnicze jak również jako kierownik projektów górniczych w Polsce i na świecie (Niemcy, Czechy, Hiszpania, Kolumbia, Rosja). W latach 2000 -2012 Michał Stopyra pełnił funkcję członka rady nadzorczej w spółce Techniczno Górnicza Spółka Akcyjna Tegona w Katowicach. Od 2013 r. pełni funkcję członka rady nadzorczej LW Bogdanka.

Obecnie RN Bogdanki pracuje w składzie: Mirosław Kowalik (przewodniczący), Szymon Jankowski (sekretarz), Izabela Antczak- Bogajczyk, Ewa Nowaczyk, Kamil Patyra, Mariusz Romańczuk, Anna Spoz oraz Michał Stopyra.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: enea_production 29.07.2020r. 18:20
czas na ruch w Wytwarzaniu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE