ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Będą zmiany w RN Bogdanki
09.07.2020r. 11:50

Na wniosek akcjonariusza - Enei, LW Bogdanka zwołała na dzień 27.08.2020 r. nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy.
W porządku obrad NWZ oprócz kwestii formalnych jest zaplanowane podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej.
Przypominamy, że przewodniczącym rady nadzorczej Bogdanki jest były prezes Enei Mirosław Kowalik, który zrezygnował z kierowania poznańską grupą 4 czerwca. Oprócz niego w RN Bodanki zasiadają: Szymon Jankowski - sekretarz, Izabela Antczak-Bogajczyk, Ewa Nowaczyk, Kamil Patyra, Mariusz Romańczuk, Anna Spoz i Michał Stopyra.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ULA 10.07.2020r. 12:08
Nowe rozdanie !
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE