ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w RN i zarządzie ZE PAK
22.06.2020r. 16:24

O wyborze przewodniczącego rady nadzorczej oraz powołaniu prezesa zarządu - poinformował Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin.
Z informacji spółki wynika, że na posiedzeniu w dniu 22 czerwca 2020 roku rada nadzorcza ZE PAK na przewodniczącego RN wybrała Piotra Woźnego.

RN ZE PAK po tej zmianie pracuje w składzie: Piotr Woźny (przewodniczący) Wiesław Walendziak (wiceprzewodniczący), Tomasz Szeląg (sekretarz), Grzegorz Krystek, Alojzy Z. Nowak, Maciej Stec, Leszek Wysłocki i Sławomir Zakrzewski.

Również w dniu 22 czerwca 2020 roku rada nadzorcza powołała prezesa spółki, został nim ponownie Henryk Sobierajski, który sprawował to stanowisko od lipca 2019 roku do 5 maja 2020 roku, kiedy to zrezygnował.
W latach 1992 -1993 Henryk Sobierajski pełnił funkcję prezesa zarządu Głos Press. Od listopada 2010 do grudnia 2016 prezesa zarządu Nord Licence, a od września 2011 do grudnia 2015 r. prezesa zarządu Media Biznes. Od czerwca 2008 do marca 2018 roku Henryk Sobierajski był dyrektorem kanału informacyjnego Polsat News, a od marca 2009 do marca 2018 szefem Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Od czerwca 2010 roku do października 2019 roku Henryk Sobierajski był członkiem rady nadzorczej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, w której od września 2010 roku do czerwca 2017 roku pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego.

Obecnie w składzie zarządu ZE PAK oprócz nowopowołanego prezesa zasiada czterech wiceprezesów: Zygmunt Artwik, Paweł Lisowski, Paweł Markowski i Maciej Nietopiel.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE