ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron uruchomił infolinię rekrutacyjną
17.12.2019r. 12:01

Elektromonterzy, pracownicy elektrowni, górnicy czy księgowi, a także osoby o innych kwalifikacjach, które są zainteresowane pracą w Tauronie, mogą szybko i w prosty sposób poznać szczegóły aktualnych ofert w Grupie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomioną dla kandydatów infolinię rekrutacyjną: 146 146 146.
Być bliżej swoich potencjalnych pracowników i ułatwić kandydatom bezpośredni kontakt z rekruterami w firmie, szczególnie tym, którzy na co dzień nie mają dostępu do Internetu - oto cele, które przyświecają uruchomionej przez Tauron infolinii rekrutacyjnej obejmującej wszystkie spółki Grupy.

Pod wskazanym numerem można uzyskać informacje, które pozwolą szybko odszukać oferty dla osób m.in. z kwalifikacjami elektromontera, pracownika elektrowni, górnika, czy księgowego. Infolinia umożliwia kandydatom poznanie aktualnych ofert pracy, szczegółów procesu rekrutacyjnego oraz uzyskać informacje o świadczeniach i benefitach oferowanych w Grupie.

- Współczesny rynek pracy sprawia, że pracodawcy muszą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kandydatów. Tauron to nowoczesny koncern energetyczny, który wciąż szuka pracowników, zarówno handlowców, jak i zawodowych energetyków - mówi Daniel Gryt, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w Tauron Polska Energia. - Podejmujemy wielotorowe działania, by zachować ciągłość kompetencji. Dzięki uruchomionej infolinii jesteśmy bliżej potencjalnych kandydatów do pracy i mamy z nimi bezpośredni kontakt - dodaje Daniel Gryt.
Konsultanci zatrudnieni w ramach infolinii pomagają kandydatom znaleźć odpowiednią ofertę pracy oraz zaaplikować na wybrane stanowisko. Udzielają również niezbędnych informacji związanych z rekrutacją. Dzięki infolinii możliwe będzie skrócenie czasu trwania rekrutacji, a także zredukowanie kosztów publikacji ogłoszeń o pracę. Infolinia umożliwi skuteczniejsze dotarcie do kandydatów, którzy na co dzień nie korzystają z portali rekrutacyjnych i mediów społecznościowych.

Autorzy pomysłu postawili również na oryginalne formy promocji infolinii. Informacje o niej - wraz z numerem telefonu 146 146 146 znajdują się m.in. na samochodach pogotowia energetycznego.

Konsultanci infolinii udzielają informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 18:00. Poza tą formą kontaktu, dodatkowe informacje na temat ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.tauron.pl.

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Jacek 17.12.2019r. 19:15
To dopiero numer.....przez lata płacili ludziom za PDO a teraz zatrudniają i jeszcze będą płacić za zatrudnianie... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: energetyk 17.12.2019r. 19:35
Najpierw zwalniali ludzie, cieli płace, teraz szukają ludzi... ehh dyrektorów zwalniajcie a nie specjalistów.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: JACEK 30.12.2019r. 16:19
gdyby tamci rządzili to w firmach zostali by sami prezesi
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE