ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie zarządu Energi
13.12.2019r. 21:25

Rada nadzorcza Energi 13 grudnia 2019 roku podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 17 grudnia 2019 dwóch nowych członków zarządu VI kadencji - podała spółka w komunikacie.
RN Energi powoła do zarządu spółki Jacka Golińskiego, powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu oraz Adriannę Sikorską, powierzając jej pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu.

Po tych zmianach zarządu spółki pracuje w składzie: Jacek Goliński - prezes zarządu, Jacek Kościelniak - wiceprezes ds. finansowych, Grzegorz Ksepko - wiceprezes ds. korporacyjnych, Adrianna Sikorska - wiceprezes ds. komunikacji, Dominik Wadecki - wiceprezes ds. operacyjnych.

Jacek Goliński jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej, studiów Podyplomowych z zakresu Ekonomiki Rolnictwa i Agroenergetyki oraz studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
Od października prezes spółki Orlen Paliwa, a wcześniej był prezesem Inowrocławskich Kopalni Soli "Solino". Od maja 2017 był dyrektorem generalny oddziału Gdańsk w Energa Operator. Wcześniej, od stycznia 2014 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa energetycznego, a w okresie 01.04 - 31.05.2014 r. był regionalnym kierownikiem sprzedaży w PKP Energetyka. W latach 2007-2013 związany z Energą - Obrót, w której pełnił funkcje pełnomocnika zarządu i nadzorował realizację planów handlowych, budowanie portfela zakupowego oraz bezpośrednią opiekę nad klientami strategicznymi. W latach 2004 - 2007 koordynował zadania w obszarze handlowym, m.in. w Carlsberg Polska, Wella Polska i ZT Kruszwica.

Kilka dni temu PKN Orlen ogłosił wezwanie do sprzedaży 100 proc. akcji Energi, oferując za jedną akcję 7 zł. Celem wezwania jest chęć stworzenia przez płocką spółkę multi-energetycznego koncernu.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE