ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek zarządu EC Będzin
08.10.2019r. 13:16

8 października br. rada nadzorcza Elektrociepłowni Będzin podjęła uchwałę o powołaniu Bartosza Dryjskiego do składu zarządu spółki, powierzając mu pełnienie funkcji członka zarządu.

Bartosz Dryjski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydziału Zarządzania, kierunku: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne; specjalność: Handel zagraniczny. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania finansami na Uniwersytecie w Nancy we Francji (Diplôme d'Etudes Supérieures Spécialisées, Université de Lorraine).
W 2010 roku uzyskał uprawnień biegłego rewidenta, a w latach 2003 - 2017 związany z PricewaterhouseCoopers w Poznaniu. Później PricewaterhouseCoopers Auckland (Nowa Zelandia), gdzie pełnił funkcję dyrektor w dziale audytu, odpowiedzialny za badanie spółek giełdowych notowanych na NZX (giełda nowozelandzka) i ASX (giełda australijska). Prowadził także projekty z zakresu doradztwa i due diligence.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE