ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek zarządu ZE PAK
13.05.2019r. 09:09 10.05.2019r. 20:39

Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin poinformował, że na posiedzeniu w dniu 10 maja 2019 roku rada nadzorcza spółki powołała wiceprezesa zarządu spółki. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.
Na stanowisko wiceprezesa zarządu ZE PAK został powołany Paweł Lisowski, absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Opolskiego o specjalności ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem.

Nowy wiceprezes ZE PAK przedstawia się w swoim życiorysie jako specjalistą z obszaru zarządzania strategicznego, outsourcingu, sprzedaży i procesów restrukturyzacyjnych, deklaruje również znajomość sektora przemysłowego (branży wytwórczej, surowcowej oraz rafineryjnej).

W latach 2010-2017 związany z Lotos Paliwa, gdzie zajmował stanowiska prezes zarządu i dyrektora naczelnego. Wcześniej w okresie od 2007 do 2009 był prezesem huty Krosglass, a latach 2002-2007 zajmował stanowisko dyrektor departamentu w PKN Orlen, który odpowiadał m. in. za integrację aktywów części sprzedaży detalicznej z czeskim koncernem Unipetrol oraz Orlen Deutschland. W latach 1993-2002 zajmował stanowiska dyrektora sprzedaży w PepsiCo oraz Carlsbergu, będąc odpowiedzialnym m. in. za działania związane z tworzeniem i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi przedsiębiorstw.
Przypominamy, że 12 kwietnia z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu pełniącego obowiązki prezesa zarządu ZE PAK rezygnację złożył Marcin Ginel. Rezygnacje złożyła wówczas również wiceprezes ZE PAK Aneta Lato-Żuchowska. W związku z tyn rada nadzorcza delegowała członka RN Henryka Sobierajskiego do czasowego wykonywania czynności członka zarządu spółki powierzając mu obowiązki prezesa zarządu.

Po piątkowej zmianie zarząd ZE PAK pracuje w czteroosobowym składzie: Henryk Sobierajski, pełniący obowiązki prezesa oraz trzech wiceprezesów; Zygmunt Artwik, Paweł Markowski i Paweł Lisowski.

KOMENTARZE ( 5 )


Autor: Gornik 11.05.2019r. 11:14
Będzie to Ościsłowo?? Bo sądząc po kwalifikacjach tego wiceprezesa znowu zapowiada się restrukturyzacja zakładu i... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: akcjonariusz 11.05.2019r. 12:19
Tak teraz będzie się zapoznawał, a jak się zapozna, to poda się do dymisji i tak w kółko.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Emeryt 13.05.2019r. 08:04
Co szukacie po świecie, przecież fachowcy sa na miejscu i znają firmę bardzo dobrze bo tam pracują wiele lat.... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Były pracownik 13.05.2019r. 08:17
Magazyniera od paliw w PAKu nie potrzeba. Potrzeba węgla i kasy na modernizacje i na wynagrodzenia dla załogi.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Energetyk 13.05.2019r. 10:32
Współczuje Wam energetycy będzie nowy reformator szukający oszczędności na zasobach ludzkich a nie w zarządzie. Im... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 5 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE