ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie ZE PAK
10.01.2019r. 13:22

W dniu dzisiejszym prezes i członek zarządu ZE PAK złożyli rezygnację z pełnionych funkcji. Jednocześnie rada nadzorcza powołała nowego członka zarządu spółki.
Z dniem 10 stycznia br. rezygnację z członkostwa w zarządzie ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu złożył Adam Kłapszta. Członkiem zarządu spółki przestała być także Elżbieta Niebisz, która również w dniu dzisiejszym złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu.

Adam Kłapszta oraz Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji.

W związku z zaistniałą sytuacją na odbytym w dniu dzisiejszym posiedzeniu rada nadzorcza, do czasu wyboru nowego prezesa zarządu spółki, kierowanie pracami jej zarządu w charakterze pełniącego obowiązki prezesa powierzyła Marcinowi Ginelowi - wiceprezesowi zarządu.

Marcin Ginel jest wiceprezesem zarządu spółki od 13 listopada 2018 r.
Na stronie internetowej spółki czytamy, że Ginel jest prawnikiem. Jako wiceprezes pionu finansowego Ginel zarządza obszarami działalności spółki przypisanymi do zakresu zadań i kompetencji m.in. takich komórek organizacyjnych oraz samodzielnych stanowisk pracy, jak dyrektor finansowy, departament rachunkowości i sprawozdawczości, departament planowania i kontrolingu, departament skarbu, biuro relacji inwestorskich.

"Od października 2018 roku pełni funkcję członka rady nadzorczej Plus Bank SA. W grupie kapitałowej Cyfrowy Polsat SA pełni również funkcje doradcy prezesa zarządu Telewizji Polsat oraz doradcy prezesa zarządu Cyfrowego Polsatu" - napisano. W latach 2014-2018 jako ekspert i wicedyrektor departamentu prawno-podatkowego w Pricewaterhouse Coopers (PwC) odpowiadał za obszar postępowań podatkowych i sądowych oraz regulacyjnych (Litigation & Regulatory). W latach 2011-2013, w ramach "Programu Partnerstwa Wschodniego" realizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP odpowiadał za współpracę z rządem Gruzji w zakresie wsparcia przy tworzeniu służby dochodzeniowej (Investigation Service) przy tamtejszym Ministerstwie Finansów).

Na stronie spółki czytamy, że w Grupie Kapitałowej ZE PAK SA pełni funkcje członka zarządu w spółkach: ZE PAK SA, PAK KWB Konin SA, PAK KWB Adamów SA, PAK Serwis Sp. z o.o. i PAK Górnictwo Sp. z o.o. oraz członka rady nadzorczej w spółkach: PAK VOLT SA, Elektrownia Pątnów II Sp. z o.o.

Równocześnie rada nadzorcza ZE PAK powołała do zarządu Pawła Markowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

KOMENTARZE ( 3 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Kwb 10.01.2019r. 22:41
Weź Zygmunt nie rób jaj tniesz już na żyletki koparki zwałowarki już poszła 800 jest w trakcie cięcia sprzedaj tą... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 14-01-2019r. 22:28 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: inwestor 12.01.2019r. 17:59
Co z tym PAKIEM ponoć załoga jak będą tnąc place jest zmobilizowana na va bank chyba sprzedam akcje zanim stracę
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE