ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w radzie nadzorczej PGE
15.11.2018r. 09:00

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PGE w dniu 14 listopada 2018 r. odwołało ze składu rady nadzorczej Artura Bartoszewicza. Jednocześnie do składu RN z dniem 14 listopada 2018 r. powołany został Radosław Winiarski - podała spółka w komunikacie.
Radosław Winiarski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (UW). Od 2001 roku jest pracownikiem naukowym UW, Wydziału Zarządzania (Katedra Systemów Finansowych Gospodarki, Zakład Bankowości i Rynków Pieniężnych). W 2007 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu na Wydziale Zarządzania UW. Od 2016 roku związany z Ministerstwem Energii, gdzie sprawuje funkcję naczelnika Wydziału w Departamencie Nadzoru i Polityki Właścicielskiej. W latach 2007-2016 zatrudniony w Ministerstwie Skarbu Państwa. Pan Radosław Winiarski od września 2017 roku zasiada również w radzie nadzorczej spółki Lotos Upstream sp. z o.o. W poprzednich latach zasiadał w radach nadzorczych m.in. Enea, H. Cegielski, oraz Polfa Tarchomin.
Po wczorajszej zmianie rada nadzorcza PGE pracuje w składzie: Anna Kowalik (przewodnicząca), Artur Składanek (wiceprzewodniczący), Grzegorz Kuczyński (sekretarz), Janina Goss, Tomasz Hapunowicz, Mieczysław Sawaryn, Jerzy Sawicki i Radosław Winiarski.

KOMENTARZE ( 3 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: PS 15.11.2018r. 11:13
Jest istotny konflikt interesów w byciu urzędnikiem państwowym, w resorcie, który tworzy politykę energetyczną wobec... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 15-11-2018r. 18:58 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: European Energy Trader 15.11.2018r. 13:40
Wielka szkoda. Dr Artur Bartoszewicz to jeden z lepszych ekonomistów młodego pokolenia.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE