ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy członek zarządu w ZE PAK
14.11.2018r. 13:58 13.11.2018r. 22:40

Na posiedzeniu w dniu 13 listopada roku rada nadzorcza ZE PAK powołała nowego wiceprezesa zarządu spółki. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.
Na stanowisko wiceprezesa zarządu ZE PAK został powołany Marcin Ginel.

Po tej zmianie zarząd ZE PAK pracuje w pięcioosobowym składzie, oprócz Marcina Ginela zasiadają w nim: Adam Kłapszta (prezes zarządu), Aneta Lato-Żuchowska, Zygmunt Artwik i Elżbieta Niebisz.

Marcin Ginel jest prawnikiem. Od października 2018 roku pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Plus Bank. W grupie kapitałowej Cyfrowy Polsat pełni również funkcje doradcy prezesa zarządu Telewizji Polsat oraz doradcy prezesa zarządu Cyfrowego Polsatu.
W latach 2014 - 2018 jako ekspert i wicedyrektor Departamentu Prawno - Podatkowego w Pricewaterhouse Coopers (PwC) odpowiadał za obszar postępowań podatkowych i sądowych oraz regulacyjnych (Litigation & Regulatory).

W latach 2011 - 2013, w ramach "Programu Partnerstwa Wschodniego" realizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP odpowiadał za współpracę z Rządem Gruzji w zakresie wsparcia przy tworzeniu służby dochodzeniowej (Investigation Service) przy tamtejszym Ministerstwie Finansów).

W latach 2003 - 2014 zdobywał doświadczenie w Ministerstwie Finansów, gdzie zajmował się m.in. zwalczaniem przestępczości podatkowej oraz koordynacją działań i kontrolą instytucji podległych Ministrowi Finansów, pełniąc w tym zakresie funkcje kierownicze w Departamencie Wywiadu Skarbowego oraz Departamencie Kontroli Skarbowej. Sprawował również funkcję wicedyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Hubert 14.11.2018r. 15:28
Sądząc po karierze to facet ze służb na etacie niejawnym
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE