ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rezygnacja w RN Enei
13.03.2018r. 10:37

W dniu 13 marca 2018 roku do spółki wpłynęła datowana na ten sam dzień rezygnacja Pawła Skopińskiego z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej - poinformowała Enea w komunikacie.
Przyczyna rezygnacji nie została wskazana.

Paweł Skopiński został powołany do składu rady nadzorczej Enei 5 września 2016 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji, który ukończył w 2003 roku. W okresie od czerwca 2004 r .- kwietnia 2016 r. pracował w departamencie prawnym Ministerstwa Skarbu Państwa na stanowiskach referenta prawnego, specjalisty i głównego specjalisty, a od stycznia 2010 r. radcy prawnego. Od maja 2016 r radca prawny w Ministerstwo Energii.
Po dzisiejszej zmianie RN Enei pracuje w składzie: Stanisław Kazimierz Hebda (przewodniczący), Rafał Bargiel, Sławomir Brzeziński, Wojciech Klimowicz, Piotr Kossak, Tadeusz Mikłosz, Piotr Mirkowski, Roman Stryjski, Rafał Szymański.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE