ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Minister energii powołał nowego członka rady nadzorczej Orlenu
05.02.2018r. 18:46

Minister energii, w imieniu Skarbu Państwa, powołał Józefa Węgreckiego do składu rady nadzorczej PKN Orlen - poinformował koncern w komunikacie.
Jak podano, Józef Węgrecki złożył oświadczenie, że poza Orlenem pełni funkcję wiceprezesa spółki Energa Wytwarzanie, która jest konkurencyjna do działalności koncernu.
Józef Węgrecki ukończył w 1978 Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie; Wydział Maszyn Górniczo-Hutniczych. Od czerwca 2017 r. jest wiceprezesem Energi Wytwarzanie. Wcześniej od kwietnia 1993 był wiceprezesem spółki Remak-Krak. W latach 1990-1993 był prezesem i członkiem zarządu spółki pracowniczej Remak Opole. Natomiast w latach 1978-1990 zajmował stanowisko wiceprezesa i członka zarządu Zakładów Remontowych Energetyki Kraków.
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE