ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiana w zarządzie Veolii Energia Łódź
04.01.2018r. 12:08

Od 1 stycznia br. spółką Veolia Energii Łódź zarządza nowa prezes. Decyzję o zmianie na stanowisku szefa firmy, 20 grudnia ubiegłego roku podjęła spółka matka łódzkiej Veoli - Veolia Energia Polska.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ks 10.01.2018r. 23:49
Krótka historia. Pan AS miał być prezesem jeszcze kilka miesięcy. Pewno nie chciał zrobić tego czegoś. Od 1.03.2016 zastąpił go Pan Kak, który nie miał oporów. Miał wykonać pewne zadania. Pan KS, członek RN, odkrył nieprawidłowości w sprawozdaniu finansowym spółki za 2015 rok. Członek zarządu udzielił niewłasciwej odpowiedzi Panu KS. Ten członek zarządu już nie pracuje w spółce. Pana KS zwolniono dyscyplinarnie. Pan KS walczy w sądzie. Już wygrał w I instancji. Złożył skargę do Prokuratury na Pana Kaka (łamanie art.35 ust. o zz). Prokuratura Rejonowa nic nie zrobiła. Sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej. PIP nic nie zrobił wcześniej. Sądy? No comments. Pan Kak pozamiatał, posprzątał, wykupił ZUZP, związki zawodowe oddały ZUZP bez szemrania, Kak dostał kasę i koniec. Spółka jest jak święta krowa. Nie do ruszenia. Panie GB nadchodzę !
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE