ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiana w zarządzie Veolii Energia Łódź
04.01.2018r. 12:08

Od 1 stycznia br. spółką Veolia Energii Łódź zarządza nowa prezes. Decyzję o zmianie na stanowisku szefa firmy, 20 grudnia ubiegłego roku podjęła spółka matka łódzkiej Veoli - Veolia Energia Polska.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 6 )


Autor: RączkaRączkę 04.01.2018r. 22:55
Tak szybko przechodziła przez te wszystkie szczeble, a stary resortowy Kędziora senior, który za komuny kierował kiedyś tą firmą nie miał z tym nic wspólnego.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jdto 05.01.2018r. 16:07
Panowie, ręka rękę myje. nie ma to, jak rodzina. A to - jak sądzę - dopiero początek. Obym się mylił.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: stary energetyk 05.01.2018r. 16:55
spoko, jeżeli to rodzina i szkoła Seniora Wł. Kędziory to ja jestem spokojny.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jdto 06.01.2018r. 13:48
Szanowny Stary Energetyku - na Pana miejscu nie byłbym taki spokojny. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ks 10.01.2018r. 23:49
Krótka historia. Pan AS miał być prezesem jeszcze kilka miesięcy. Pewno nie chciał zrobić tego czegoś. Od 1.03.2016 zastąpił go Pan Kak, który nie miał oporów. Miał wykonać pewne zadania. Pan KS, członek RN, odkrył nieprawidłowości w sprawozdaniu finansowym spółki za 2015 rok. Członek zarządu udzielił niewłasciwej odpowiedzi Panu KS. Ten członek zarządu już nie pracuje w spółce. Pana KS zwolniono dyscyplinarnie. Pan KS walczy w sądzie. Już wygrał w I instancji. Złożył skargę do Prokuratury na Pana Kaka (łamanie art.35 ust. o zz). Prokuratura Rejonowa nic nie zrobiła. Sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej. PIP nic nie zrobił wcześniej. Sądy? No comments. Pan Kak pozamiatał, posprzątał, wykupił ZUZP, związki zawodowe oddały ZUZP bez szemrania, Kak dostał kasę i koniec. Spółka jest jak święta krowa. Nie do ruszenia. Panie GB nadchodzę !
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ks 11.01.2018r. 22:50
1. Spółka ma niekonstytucyjnie działającą radę pracowników - opinia prawników spółki
2. Spółka nie płaci pracownikom zmianowym za przekazywanie zmian, co więcej nie prowadzi takiej ewidencji godzin nadliczbowych z tego tytułu
3. Spółka zwolniła dyscyplinarnie przewodniczącego ZZ Nowa Inicjatywa, członka RN, członka rady pracowników w jednej osobie - zwolniła wadliwie, łamiąc prawo. Nastąpiło to wkrótce po radzie nadzorczej na której Pan KS zadał kilka pytań które mogą wskazywać na nieprawidłowości w sprawozdaniu finansowym za 2015r. Np. 100 menedżerów miało wewnętrzne szkolenia przez 32 dni, które kosztowały ok. 42 zł za godzinę !!! Sprawa jest w prokuraturze.
4. Kto zasiada obecnie w radzie nadzorczej? W KRSie jest m.in zwolniony Pan KS, ale Pan KS już nie zasiada w radzie. Spółka ma niby nową radę nadzorczą, której nie chciał wpisać KRS do rejestru. Kto zatem zatwierdził sprawozdanie finansowe spółki za 2016 rok? Wadliwie wybrana rada nadzorcza?
5. Gdy spółka zarabiała przed rokiem 2005 ok. 20 mln. zł, to stać ją było na socjal czyli ZUZP. Teraz spółka zarabia kilka razy więcej w rękach Francuzów, ale nie stać jej na ten ZUZP. Spółka wypowiedziała go i podpisała ze związkami nowy ZUZP. Brawo związki.
6 Spółka posiada Kodeks Etyki, którego nie przestrzega. Komisja Etyki w Paryżu nie odpowiedziała na liczne skargi.
6. A kasa płynie do Francji
7 Panie GB nadchodzę
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE