ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Andrzej Kozłowski kończy pracę w PKN Orlen
09.11.2017r. 14:05

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, dyrektor PKN Orlen ds. strategii Andrzej Kozłowski poinformował, że z końcem listopada opuści to stanowisko.
Kozłowski zamierza nadal pracować w Polsce w nieujawnionej dotąd branży biznesowej.

Andrzej Kozłowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - NLU w Nowym Sączu oraz studiów MBA na kierunku Corporate Strategy & Industrial Policy, Maastricht School of Management. Z PKN Orlen związany był od roku 2009 gdzie pełnił funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Strategii i Zarządzania Projektami.
Przed rozpoczęciem pracy w PKN Orlen, przez ponad 10 lat związany był z sektorem telekomunikacyjnym, mediów i nowych technologii. Karierę zawodową rozpoczynał w 1998 roku zdobywając doświadczenie w firmach doradczych American Management Systems (obecnie CGI) oraz Avantis Consulting Group.

Brał udział w projektach w Portugalii, Niemczech, USA oraz w Polsce. W latach 2001-2005 oraz 2006-2009 związany był z Grupą TP gdzie odpowiadał m.in. za strategię, zarządzanie projektami i relacje regulacyjne. W latach 2005-2006 pracował w Prokom S.A.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE