ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Jest prezes spółki Enea Innovation
26.05.2017r. 07:22

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Enea Innovation powołało 24 maja prezesa zarządu spółki.
Prezesem zarządu Enei Innovation został Andrzej Wicik. Enea Innovation to podmiot, którego zadaniem w Grupie Enea będzie zarządzanie obszarem innowacji.

Andrzej Wicik to absolwent Politechniki Warszawskiej, pełniący przez wiele lat funkcje menedżerskie, między innymi w Elektrowni Stalowa Wola, Fabryce Kotłów SEFAKO i Alstomie. Z Grupą Enea związany jest od 2016 r.
Drugim członkiem zarządu Enei Innovation jest dr inż. Krzysztof Hajdrowski, od kilkunastu lat związany z energetyką i Grupą Enea.

Zadaniem zarządu spółki będzie jej przygotowanie do efektywnego i skutecznego realizowania projektów innowacyjnych na potrzeby Grupy. Enea Innovation będzie zajmować się m.in. koordynacją projektów związanych z współpracą ze startupami.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Bzety 27.05.2017r. 00:12
Kh to gość który buja sie w grupie od lat bez efektu. Mierny ale wierny
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: zwiazkowiec 27.05.2017r. 11:09
a co ten Prezes wie o innowacjach?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE