ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresemNAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

OFERTY PRACY

Inżynier Kontraktu
17.03.2021r. 11:11

Spółka OPEC-INEKO z Grudziądza ogłosiła postępowanie na świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. "Rozwój wysokosprawnej kogeneracji poprzez budowę biomasowej jednostki kotłowej w Elektrociepłowni Łąkowa w Grudziądzu".
Inwestycja polega na budowie wysoce wydajnego kotła parowego w technologii rusztowej o mocy w paliwie ok. 15 MW. Kocioł zasilany będzie biomasą pochodzenia rolniczego - słomą.

Dla zadania złożony został wniosek o dofinansowane z NFOŚiGW ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (dotacja) oraz programu priorytetowego nr 5.22 "Międzydziedzinowe współfinansowanie projektów realizowanych w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021" (pożyczka uzupełniająca).

Potencjalni zainteresowani mają czas na składanie ofert do 13 kwietnia 2021 r.

Szczegóły w ogłoszeniach o zamówieniu:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/434630

https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:126789-2021:TEXT:PL:HTML&src=0

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE