ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:

PANEL LOGOWANIA

X

SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem

OFERTY PRACY

Starszy Trader (m/k)
29.12.2019r. 12:50

Kim jesteśmy?

EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 85 lat. W Polsce od prawie 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

W naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwobezpieczeństwo pracowników i klientów: zatrudniamy tylko na umowę o pracę, ubezpieczamy, szkolimy i rozwijamy, jesteśmy słowni, dbamy o bezpieczeństwo dostaw i terminowość.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania dla Ciebie:
  • dokonywanie transakcji giełdowych i pozagiełdowych energii elektrycznej, gazu ziemnego, praw majątkowych i gwarancji pochodzenia na potrzeby zabezpieczenia portfela towarowego spółek grupy kapitałowej
  • zawieranie nowych kontaktów z partnerami i utrzymanie bieżących kontaktów
  • konstruowanie strategii zabezpieczających
  • obsługa umów związanych z magazynowaniem gazu ziemnego
  • optymalizacja kosztów zarządzania portfelem
  • wykonywanie analiz cen energii na rynku
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za produkty detaliczne dla obrotu energią elektryczną i gazem
Dla nas najważniejsi są:

Zainteresowany? Czytaj dalej !!!
Jeśli posiadasz:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • doświadczenie tradera w firmie energetycznej lub jako analityk rynku energii w zespole wsparcia tradingu
  • praktykę w zarządzaniu portfelem własnych kontraktów na energię lub gaz
  • dobrą znajomość fundamentów rynku energii i gazu (w tym zwłaszcza rynków SPOT)
A także:
  • znasz Excel na poziomie zaawansowanym,
  • masz praktykę w stosowaniu analizy technicznej i fundamentalnej
  • posługujesz się językiem programowania (Python/R) -mile widziane
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym
...to właśnie szukamy Ciebie!
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnym międzynarodowym energetycznych koncernie
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • rozwój kompetencji w międzynarodowym zespole
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • możliwość pracy w systemie home office
  • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności -
    szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ubezpieczenia zdrowotne, wypadkowe, prywatną opiekę medyczną (LUXMED)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in. dopłaty do wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, karty przedpłacone, karta Multisport
  • platformę on-line do nauki języków obcych

Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji pod adresem:
Chętnie Cię poznamy! Na Twoje CV czekamy do 31.01.2020 r.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.